Szczoteczka elektryczna Oral B – zdrowe i czyste zęby

Troska o higienę jamy ustnej jest niezwykle ważna. Chroni nas przed częstymi wizytami u dentysty i pomaga utrzymać zęby w dobrym stanie. Lepiej jest dbać o profilaktykę i przynajmniej dwa razy do roku odwiedzać gabinet stomatologiczny niż narażać się na nieprzyjemne zabiegi stomatologiczne. Szczoteczka elektryczna Oral B pomaga skutecznie czyścić zęby.
Szczoteczka elektryczna, w porównaniu z tradycyjną, jest znacznie bardzie efektywna. Całkowicie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni szkliwa. W ciągu minuty wykonuje kilka tysięcy ruchów. To znacznie więcej niż jesteśmy w stanie osiągnąć podczas zwykłego mycia zębów. Do tego nie trzeba jej mocno naciskać. Zbyt intensywne szczotkowanie może powodować nadwrażliwość zębów. Jest to szczególnie kłopotliwe zwłaszcza podczas jedzenie gorących lub zimnych potraw. Odczuwamy wtedy krótkotrwały, ale silny ból. Szczoteczka elektryczna Oral B pozwala nam uniknąć tych nieprzyjemności.

Również do wybielania zębów

Szczoteczka elektryczna Oral B umożliwia nie tylko skuteczne pozbycie się nieczystości z zębów, ale także ich wybielenie. Model Oral-B Vitality 3D pomaga w usunięciu do 90% przebarwień powierzchniowych w dwa tygodnie. Oprócz trwałego wybielenia ogranicza tworzenie się płytki nazębnej, która jest najczęstszą przyczyną powstawania próchnicy. Dzięki temu zapobiegamy nieświeżemu oddechowi. Dodatkowo włókna szczoteczki docierają do każdego zęba i stymulują dziąsła.

Atrakcyjny design dla najmłodszych

Szczoteczki elektryczne są doskonałym rozwiązaniem dla dzieci, które nie przepadają za myciem zębów. Tymczasem dbanie o mleczaki jest bardzo ważne. Dzieci uwielbiają zabawę, a szczoteczka elektryczna, oprócz niewątpliwych walorów użytkowych, jest również bardzo kolorowa. Korzystanie z niej to czysta przyjemność. Nadruki z postaciami z bajek Disneya skutecznie zachęcają najmłodszych do dbania o zęby. Szczoteczka elektryczna Oral B może być stosowana u bardzo młodych dzieci – do piątego roku życia. Dla większego komfortu zaprojektowano różne wersje graficzne dla dziewczynek i chłopców. Szczoteczka ma małą główkę przystosowaną do najmłodszych. Ponadto specjalnie zaprojektowane rozwarstwione końcówki włókien ExtraSoft umożliwiają delikatne szczotkowanie zębów. Dużą zaletą szczoteczki jest zastosowanie włókien Indicator, które bledną do połowy, informując użytkownika o konieczności zmiany końcówki na nową. Nauczenie pociechy podstaw profilaktyki jamy ustnej jest niezwykle ważne i ogranicza przykre wizyty u dentysty.

Zapraszam na stronę http://stomatologiaswiatkowska.pl.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *