Dentysta Gliwice wybieli ci zęby przed ślubem

dentysta gliwice

Ślub to jedna z piękniejszych chwil w życiu. Warto zrobić co tylko się da, by wyglądać jak najlepiej. Dobra fryzura i makijaż to nie wszytko. Trzeba zadbać jeszcze o zdrowy i biały uśmiech. Są różne sposoby wybielania zęby. Co jest najskuteczniejsze?

Zasięgnij rady dentysty

Są różne sposoby wybielania zębów. Najlepiej udać się do gabinetu stomatologicznego. Wprawdzie na rynku są preparaty, które rozjaśniają uśmiech, ale lepiej wcześniej skonsultować się z lekarzem. Niektóre z dostępnych specyfików mogą niszczyć szkliwo. Najbezpieczniej jest poprosić, by dentysta Gliwice sam zobaczył nasze uzębienia i coś nam doradził. Możliwości jest całkiem sporo. Najczęściej stosuje się wybielanie nakładkowe. Technik stomatologiczny wykonuje specjalne nakładki , do których aplikuje się żel wybielający. Trzeba je nosić trzy godz. w ciągu dnia lub w nocy. Dla tych, którzy nie chcą nosić nakładek i samodzielnie nakładać sobie preparatu istnieje możliwość wybielania zębów w gabinecie. Polega to na podawaniu żelu o podwyższonym stężeniu substancji wybielającej. Efekt jest widoczny już po pierwszej wizycie, a żeby osiągnąć oczekiwany rezultat potrzeba zazwyczaj około trzech, czterech wizyt. Jest to ustalane indywidualnie. Przed rozpoczęciem prac dentysta Gliwice przeprowadza z pacjentem krótki wywiad, podczas którego dowiaduje się m.in. czy wcześniej były już stosowane jakieś zabiegi, czy klient jest na coś uczulony. Jeśli nie będzie żadnych przeciwskazań, można rozpocząć terapię.

Jak jeszcze można wybielić zęby?

Jeśli nie chcemy iść do dentysty, możemy skorzystać z alternatywnych rozwiązań, jednak ich skuteczność prawdopodobnie nie będzie taka sama. Na rynku jest cała gama preparatów wybielających. Najpopularniejsze są pasty do zębów. Według deklaracji producentów regularne stosowanie pozwala wybielić zęby co najmniej o jeden odcień. W praktyce bywa z tym różnie. Wszystko zależy od stężenia środka wybielającego. Na pewno jakieś efekty się pojawiają, ale nie będą one tak skuteczne jak wizyta w gabinecie stomatologicznym. Innym rozwiązaniem jest skorzystanie z zabiegów wybielających w salonie kosmetycznym. Profesjonalnie wyposażone punkty dysponują lampami LED, które również mogą wybielać zęby. Już kilkukrotne naświetlanie pozwala osiągnąć rezultaty. Wiele klientek korzysta z takiej możliwości przy okazji innych zabiegów kosmetycznych i załatwia wszystko za jednym razem. Podczas jednej wizyty w gabinecie zamawiają również usługi odmładzające skórę, a przy okazji wybielające zęby.

Odwiedź dobry gabinet dentystyczny: http://vita-dent.gliwice.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *